Re: Обрезка и формировка плодовых
Можливо, я не правильно вас розумію, але навіщо Ви вирішили залишати пеньки? А потім двічі травмувати дерево.
Приріст, менший за 35 см різати недоцільно,в тому Ви праві.
Мій особистий досвід говорить, що різати на 1/4 теж недоцільно. 1/2 -так.
Бо якщо обрізати трохи, особливо влітку, Ви матимете наступну картину: дерево "думає" десь 2 тижні, а потім починає гнати приріст далі.
Було б цікаво почути думку що до абрикосів від інших садівників.
Простоу мене, якщо я щось прогавила, то приріст на абрикосах і сливах може скласти і склалає значно більше метра. А це вже втрачений врожай.
Бо до нього не дотягнутися.
__________________
"Иногда ужасно тяжело быть самим собой." Туве Янссон.
Елена
|