Показать сообщение отдельно
Старый 21.11.2016, 12:55   #599
Gusenitsa
Местный
 
Аватар для Gusenitsa
 
Регистрация: 19.06.2013
Адрес: Харьков
Сообщений: 6,333
Сказал(а) спасибо: 39,219
Поблагодарили 23,020 раз(а) в 5,717 сообщениях
Gusenitsa has a reputation beyond reputeGusenitsa has a reputation beyond reputeGusenitsa has a reputation beyond reputeGusenitsa has a reputation beyond reputeGusenitsa has a reputation beyond reputeGusenitsa has a reputation beyond reputeGusenitsa has a reputation beyond reputeGusenitsa has a reputation beyond reputeGusenitsa has a reputation beyond reputeGusenitsa has a reputation beyond reputeGusenitsa has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Что мы едим? Осторожно, еда!

Цитата:
Сообщение от Longe Посмотреть сообщение
...Фахівці Центру експертиз "ТЕСТ" дослідили 16 зразків молока, придбаного в різних куточках України.....
Спасибо, Наташа!
Цитата:
У "ТЕСТі" переконані – на перший план має вийти чистота продукту і три її основні складові: здорові корови, відсутність домішок і правильний температурний режим.

Що показав тест молока
За трьома вищеназваними критеріями експерти досліджували 16 зразків молока. З них 6 – це домашнє молоко з базару, придбане в різних містах: Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові. Ще 10 зразків – це промислове молоко популярних торгових марок. Все молоко, придбане "у бабусь", іспит на чистоту провалило. У ньому знайшли бактерії і клітини, які свідчать, що у корови були проблеми зі здоров'ям. В одному зразку органічного молока була виявлена кишкова паличка – і це при тому, що це молоко було найдорожчим учасником тесту – 27 грн 60 коп. А ось молоко від великих виробників виявилося переважно чистим. Такий результат експерти пояснюють тим, що відомі торгові марки суворо контролюють якість продукції на всіх етапах виробництва – від ферми до полиці магазину, адже цінують свою репутацію.


---------- Post added at 11:55 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

Цитата:
Сообщение от Елка Посмотреть сообщение
...кошкень его не воспринимает как молоко-просто нюхает и уходит
А с этим не поспоришь!
Серьёзный аргумент!
__________________
Любить своих близких, надеяться на лучшее, ждать большего. Но самое главное – ценить настоящее.
Gusenitsa вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
flowerss (21.11.2016), hatinka (21.11.2016), Елка (21.11.2016), Фиорентинка (21.11.2016)