Показать сообщение отдельно
Старый 27.09.2016, 13:45   #139
Moonvalley
Местный
 
Аватар для Moonvalley
 
Регистрация: 10.03.2015
Адрес: Дрогобич, Львівщина
Сообщений: 887
Сказал(а) спасибо: 10,880
Поблагодарили 6,142 раз(а) в 825 сообщениях
Moonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond reputeMoonvalley has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Карпаты "круглый" год

Хата-гражда. До речі, тут і знімались Тіні забутих предків.



І пару цікавих фото біля будинку з валилом



Ще пару слів. Ночували ми в садибі "У Ганнусі" - дуже приємна господиня. На сніданок зробила нам банош з гуслянкою, бринзою і білими грибами - смакота! Звичайно ж, закупили сиру - бринзу, будз, вурду, також домашнє масло в господарстві (на жаль, не з овечого, а з коров'ячого молока, але також дуже смачні).
ПиСи. Були також в Яремче на водоспаді, але там навіть не фоткала . Зробили чисто туристичний комплекс, весь берег річки забудували-заставили палатками-магазинами-кафешками - все для туристів. Тільки самого водоспаду майже не видно. Єдине, що ще хоч трохи потішило - там же влаштували роуп-джампінг.
__________________
Я Люба, на "ти"
Моя Місячна долина
Moonvalley вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Elly (28.09.2016), Gusenitsa (27.09.2016), jozaf (27.09.2016), natabu (27.09.2016), Nela (04.04.2017), Sveta.R (28.10.2016), ya (27.09.2016), Олеся* (28.10.2016)