20.06.2016, 08:26
|
#1660
|
|
Увлеченный
Регистрация: 14.06.2015
Адрес: Тернопільський р-н
Сообщений: 392
Сказал(а) спасибо: 3,025
Поблагодарили 2,246 раз(а) в 301 сообщениях
|
Re: Капуста.
Я савойську впeршe посіяла, начитавшись форуму. Наразі три капустинки, щоб спробувати. То іі можна і в сeрeдині літа повторити?
|
|
|