Я там не копалась, але мій Мартагон був висаджений в кількості 1 шт майже 3 роки тому, ще не цвів, але на другий рік виросло 2 шт. Це - 3-й рік, ще нічого не "вилізло", але я його в минулому році попереджала

Місце козирне, його залюбки займе хтось гідний.