Цитата:
Сообщение от Kristin
Порадьте може ті заморскі посадити не в землю а в солому? , тут вже начиталась то може воно краще їй буде? і не загублю сорти
|
Вам же розмножити треба?Не копійки ж коштує

Тоді в поживну землю,хай добренько зійде,відкрутити паростки і висадити окремо.
Картоплину ще раз проростити і можна другий "урожай"паростків зібрати,-так розмножите новий сорт.
А під соломою перший рік я би не радила.