Показать сообщение отдельно
Старый 04.03.2016, 17:06   #1627
язичник
Местный
 
Регистрация: 11.09.2011
Адрес: Буча Київська обл.
Сообщений: 3,103
Сказал(а) спасибо: 1,910
Поблагодарили 5,748 раз(а) в 2,256 сообщениях
язичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Болезни, вредители яблонь и груш

У мене на абрикосі колись була рана, яка тільки збільшувалася після кожної зими. Мазав варом і кропив бордоскою, але то було все даремно, а рана на піку збільшилася майже до метра по штамбу. Коли завів собацюру і змайстрував під абрикосою вольєр, а потім пару раз добряче провапнував землю у вольєрі, то рана за кілька років майже заросла. Тільки деревину на рані регулярно мастив карбідним молочком від пошкодження деревними хробаками
язичник вне форума