Re: Капуста.
Зараз часто дивлюсь американські відео про органічний город ?майже всі американці вирощують листову капусту і називають її "dinosaurs kale"--величезна виростає.....як ця рослина у нас називається??
Последний раз редактировалось andreikaFA; 30.12.2015 в 19:12.
|