Показать сообщение отдельно
Старый 19.11.2015, 12:58   #4
ibilous
Освоившийся
 
Аватар для ibilous
 
Регистрация: 20.06.2014
Адрес: Миколаїв
Сообщений: 155
Сказал(а) спасибо: 330
Поблагодарили 419 раз(а) в 119 сообщениях
ibilous is a glorious beacon of lightibilous is a glorious beacon of lightibilous is a glorious beacon of lightibilous is a glorious beacon of lightibilous is a glorious beacon of light
По умолчанию Re: Мотобури-за та проти .

Бурив по малині, але ручним. Можна спочатку прокопати лопатою на півтора штика, а потім буром продовжити. Часом і без наявності перешкод у вигляді дернини або коріння для зручності роблять заглиблення, щоб бур не сповзав вбік.
ibilous вне форума  
Пользователь сказал cпасибо: