Re: Вино, наливка, ликер ...
Підкажіть все пропало чи є шанс що щось буде?
приїхала до дому а мої господарі (донька з дідом) зібрали виноград(10-15кг, помили перемололи, додали цукру 2-3кг, води 3л, і таким чином поставили вино. Дід спорить що так колись робив(ну тут я не виключаю маразм), я знаю що вино так не роблять, от тепер і викинути шкода і повбивати їх теж шкода, що порадите? чи можна це діло переварити?
__________________
Грехи других судить Вы так усердно рвётесь, начните со своих и до чужих не доберётесь
|