01.09.2015, 13:12
|
#34
|
|
Местный
Регистрация: 23.06.2009
Адрес: Київ
Сообщений: 736
Сказал(а) спасибо: 5,685
Поблагодарили 2,345 раз(а) в 451 сообщениях
|
Re: Озеленение реабилитационного центра
Ір, у мене є астра Ашви височенька, біля 80 см, біленька така як ромашечка
|
|
|