Цитата:
Сообщение от Dimon24
бруньки прокинулись вище прищепи, але на 10-15см нижче обрізки яку я зробив. Коли краще обрізати над брунькою на сливах? зараз чи осінню?
|
краще зараз, бо ті 15 см однозначно засохнуть до осені і в результаті може причепитися якась болячка до здорової частини. Тільки садовим варом треба зріз замазати.