Цитата:
Сообщение от Нина
дупла они делают в любом дереве
|
Дятел ніколи не видовбує дупло в живій деревині, бо просто фізично не може роздовбати гніздову камеру до потрібного розміру і глибини. Гніздову камеру він не роздовбує, а відриває-викручує частки напів-трухлявої деревини. Як правило місцем, де дятел довбає дупло, є залишок погано обробленого від грибків і шкідників пенька від товстої гілки