Тема
:
бисероплетение
Показать сообщение отдельно
09.11.2014, 18:12
#
47
Романська
Увлеченный
Регистрация: 12.01.2013
Адрес: г. Кропивницкий
Сообщений: 316
Сказал(а) спасибо: 635
Поблагодарили 2,059 раз(а) в 249 сообщениях
Re: бисероплетение
Попробувала робити із бісера фіалку. Критику сприймаю спокійно , так як це тільки перша робота. Дякую за увагу та Ваші підказки. Моя фіалка - рожева (на спільному фото).
__________________
Я - Галина Nedelya:
Всё в наших руках, поэтому их нельзя опускать. Коко Шанель.
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
cinderelka
(16.11.2014),
Olga Energizer
(10.11.2014),
Sveta
(03.11.2015),
Ассоль
(09.11.2014),
Гала
(10.11.2014),
Наливайко
(09.11.2014),
Никуся
(12.11.2014)
Романська
Посмотреть профиль
Найти ещё сообщения от Романська