Добрий день.
Якось не відвідував город і не помітив як яблуні наросли.
Хвилює чи правильні кути у дерев. Може, щось не так і ще можна виправити ситуацію:
Чи не загострий кут відхилення ?

- чи потрібні дві гілки другого порядку( лівіший малюнок позначено двома червоними лініями) і так само кути хвилюють.

- також цікавить думка фахівців як сформована крона цього року.
Дерева цьогорічної посадки, крім першого фото, воно посадки осінь 2012.
Дякую за відповідь.
....отвечаю...перед тем как написать в сообщение в теме, внимательно просмотрите раздел...а туда ли ?..непонятен ваш игнор...