Показать сообщение отдельно
Старый 12.06.2014, 16:26   #61
язичник
Местный
 
Регистрация: 11.09.2011
Адрес: Буча Київська обл.
Сообщений: 3,103
Сказал(а) спасибо: 1,910
Поблагодарили 5,748 раз(а) в 2,256 сообщениях
язичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Защитники сада и огорода

Наразі ловити їжаків небажано. Бувають пізні виводки і молодняк може загинути без мамки. А під кінець літа можна спорудити на ділянці пару місцин для успішної зимівлі їжаків. У затишному затіненому закутку трохи підвищуємо рівень землі, щоб вода не заливала гніздо. Кладемо деревяний піддон і накриваємо його шифериною (цілою або половиною, відрізаною поперек). Шиферину вимощуємо з невеликим ухилом для стабільного стоку води в один бік. Половину землі під піддоном можна застелити плівкою. І під плівкою і на землі бажано зробити невеликі ямки-заглиблення. На ці заглиблення насипаємо трохи сухої трави і листя. Обов'язково залишаємо під усіма огорожами проходи для вільного пересування їжаків
язичник вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Angelique (12.06.2014), Chita (12.06.2014), MArilka (12.06.2014), Penelopanecrus (12.06.2014), Нина (17.12.2014), Светлячок (20.12.2014), Эдик (26.09.2014)