Re: Защитники сада и огорода
Наразі ловити їжаків небажано. Бувають пізні виводки і молодняк може загинути без мамки. А під кінець літа можна спорудити на ділянці пару місцин для успішної зимівлі їжаків. У затишному затіненому закутку трохи підвищуємо рівень землі, щоб вода не заливала гніздо. Кладемо деревяний піддон і накриваємо його шифериною (цілою або половиною, відрізаною поперек). Шиферину вимощуємо з невеликим ухилом для стабільного стоку води в один бік. Половину землі під піддоном можна застелити плівкою. І під плівкою і на землі бажано зробити невеликі ямки-заглиблення. На ці заглиблення насипаємо трохи сухої трави і листя. Обов'язково залишаємо під усіма огорожами проходи для вільного пересування їжаків
|