Тема
:
Лилии-2
Показать сообщение отдельно
16.05.2014, 18:29
#
753
Розочка
Увлеченный
Регистрация: 10.11.2011
Адрес: Терн. обл.
Сообщений: 446
Сказал(а) спасибо: 3,066
Поблагодарили 3,228 раз(а) в 343 сообщениях
Re: Лилии-2
А раньше такого не було? Може це сортовий признак? Хоча на своїх такого не бачила...
__________________
Я - Тоня.
Серця, як квіти, — їх не можна відкрити силою, вони повинні розкритися самі.
Луїза Мей Олкотт. хороші дружини
Пользователь сказал cпасибо:
Merina
(25.05.2014)
Розочка
Посмотреть профиль
Найти ещё сообщения от Розочка