Показать сообщение отдельно
Старый 21.04.2014, 10:37   #68
Lionel
Местный
 
Аватар для Lionel
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: Альпы
Сообщений: 1,150
Сказал(а) спасибо: 696
Поблагодарили 7,992 раз(а) в 1,049 сообщениях
Lionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond reputeLionel has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Посоветуйте сорт роз для арки

Цитата:
Сообщение от Elka Посмотреть сообщение
А как зовут этого раблера?
Це Christine Helene, вона не рожева i в цю пісню не пасує. Також зазначу, що минула зима була не найсуворіша - справжнього холоду було мало та й сніговий покрив був непоганий, тому може це й не показник, проте відмінність видно - всі решта невкриті відійшли по рівень снігу.
Щодо Frau Eva Schubert то не треба дивитись на фотошоплені фотки, їх є в мережі і без фотошопу, троянда-з тих що хтось відкопав в покинутому саду десь в штататах років з 6 тому. От як ми доживемо до того часу що відмінять візи - раджу злітати до Мемінгена, туди є рейс прямий з наших рідних Джуліан, в Мемінгені працює фірма Шмід Гартепфланцен і там є гарний екземпляр. Екскурсію можна доповнити відвіданням гарних міст- Ульмом чи Равенсбургом, які там поряд і назад. По ціні було б не дорожче як у Крим.
В Штайнфурті є і вона, і від неї ж виведений Rosendorf Steinfurt, до того ж якщо поглянути на Jasmina і Frau Eva Schubert разом - одразу щось кинеться в око ;). Свято троянд в Штайнфурті того року 18-21 липня.
__________________

Последний раз редактировалось Lionel; 21.04.2014 в 10:54.
Lionel вне форума  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ada (17.06.2016), Elka (21.04.2014), Fiona (23.04.2014), Lusenka (21.04.2014), Rowena (21.04.2014), Марлена (21.04.2014), Нина (31.05.2016)