20.04.2014, 22:51
|
#64
|
|
Местный
Регистрация: 25.02.2013
Адрес: Киев
Сообщений: 4,719
Сказал(а) спасибо: 6,307
Поблагодарили 12,991 раз(а) в 3,320 сообщениях
|
Re: Посоветуйте сорт роз для арки
Цитата:
Сообщение от Lionel
Та немає там нічого нового, вона в каталогах як Canibo cl. вже на протязі багатьох років. Бачив її в контейнерах ще років 2 тому і вона також має не найгнучніші пагони, безперервного цвітіння і запаху теж немає. Крім того щодо морозостійкості - зона 6в, також зі свого власного досвіду я б подискутував про її морозстійкість. З усього що в мене є на даний момент - зиму без танців переносять окремі старовинні і один раблер, який я тестував цього року - ні окучки, ні укриття як пішов в зиму з листям - так і весною довелось обірвати, тільки пагони злегка "загоріли". Інших подібних по стійкості не бачив.
|
А как зовут этого раблера?
|
|
|