Лена, дякую! Моя біла роза (та, що поліантова :) )-куплена на ринку в нас, у Львові, привезена з Польщі. А поліантова-писало на упаковці, точно пам"ятаю, так само, як пам"ятаю, що на упаковці не було назви... Тай поводиться, як поліантова(у мене є 3 її кущі, в різних місцях...)-висотою близько 60 см., цвіте майже безперервно, квітів досить багато, тримаються(вхорошому стані) близько 7-8 днів. А! Ще! Добре переновить морози(я її навіть не пригинаю на зиму-зберігається по майже всій довжині!), правда, на весні все-одно обрізаю