30.01.2013, 14:57
|
#415
|
|
Увлеченный
Регистрация: 28.10.2010
Адрес: г. Киев
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,150 раз(а) в 212 сообщениях
|
Re: Груша
Цитата:
Сообщение от Ирина - георгина
кто знает, какие груши идут на сушню?
|
Дивлячись по базару, то сушать все підряд. Як для мене, то Лимонка годиться і для варення, і для сушки, і для консервації (для зберігання ні-ні) і все буде смачним. Іншої такої смачної у «переробленому» стані груші, нажаль, не знаю. Пробував інші груші, але Лимонку смачніша (моя суб’єктивна думка). Але Лимонки бувають різними. У батьків росло два здоровенних старих дерева, на одній груші були мілкіші і «сухіші», на іншій крупніші, соковитіші, солодші, шкірка глянцева, без «камінців». Можливо ПРОФІ чи ДОСВІДЧЕНІ щось підкажуть.
|
|
|