Re: Перлы наших детей.
- Писали по літературі самостійну. Було питання: назвати призвища трьох кобзарів. Вчителька зразу сказала, що Шевченка не писать, бо він поет, якого кобзарем називають образно. Ну, що двох я знав, а третім написав Григорія Лепсе...
__________________
Мої квіти
Хочете, щоб все було ІНАКШЕ - інакшіть!!
|