Показать сообщение отдельно
Старый 23.10.2012, 10:44   #408
Нина_И
Местный
 
Аватар для Нина_И
 
Регистрация: 02.03.2011
Адрес: Чернігівська обл. с.Кобижча
Сообщений: 3,047
Сказал(а) спасибо: 10,988
Поблагодарили 15,424 раз(а) в 2,293 сообщениях
Нина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Перлы наших детей.

- Писали по літературі самостійну. Було питання: назвати призвища трьох кобзарів. Вчителька зразу сказала, що Шевченка не писать, бо він поет, якого кобзарем називають образно. Ну, що двох я знав, а третім написав Григорія Лепсе...
__________________
Мої квіти
Хочете, щоб все було ІНАКШЕ - інакшіть!!
Нина_И вне форума  
22 пользователя(ей) сказали cпасибо:
anna vita (24.10.2012), annabel (24.10.2012), blueberry (26.10.2012), Farina (07.11.2012), kAtik (02.01.2013), larissa (01.03.2013), Longe (26.10.2012), MILA (23.11.2012), mirina (03.01.2013), natnic (07.11.2012), VARIKA (23.10.2012), АнТонуля (23.10.2012), Анюта (08.11.2012), Ветка (23.10.2012), Викса (23.11.2012), Гала (23.10.2012), Закотянка (23.10.2012), Лю (23.11.2012), Масянька (23.10.2012), Оксана 1 (25.03.2013), Счастье Мимолётное (23.10.2012), Татьяна Тройни (23.10.2012)