Показать сообщение отдельно
Старый 28.09.2012, 13:35   #401
Нина_И
Местный
 
Аватар для Нина_И
 
Регистрация: 02.03.2011
Адрес: Чернігівська обл. с.Кобижча
Сообщений: 3,047
Сказал(а) спасибо: 10,988
Поблагодарили 15,424 раз(а) в 2,293 сообщениях
Нина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond reputeНина_И has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Перлы наших детей.

- Як у школі?
-Сьогодні роздали зошити з самостійних робіт по мові. А він чомусь сильно пах валер'янкою. Розкриваю, а там трійка. Мабуть вчительці...
Далі я, дивлячись в його ясні очі, не змогла дослухати...
__________________
Мої квіти
Хочете, щоб все було ІНАКШЕ - інакшіть!!
Нина_И вне форума  
22 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ann (21.10.2012), annabel (29.09.2012), drew (12.10.2012), Farina (22.10.2012), larissa (01.03.2013), Lusenka (28.09.2012), lusya (03.10.2012), lyulik (28.09.2012), natali (28.09.2012), natnic (07.11.2012), Анюта (21.10.2012), Виола (28.09.2012), Гала (28.09.2012), Деметра (09.01.2013), кейн (29.09.2012), Леонидовна (10.11.2012), Лю (23.11.2012), Масянька (07.10.2012), медуза (03.02.2013), Оксана 1 (25.03.2013), пятница (28.09.2012), Татьяна Тройни (23.10.2012)