Тема
:
Дейция
Показать сообщение отдельно
22.04.2012, 16:22
#
69
Піонія
Увлеченный
Регистрация: 21.01.2012
Адрес: передмістя Львова
Сообщений: 296
Сказал(а) спасибо: 841
Поблагодарили 1,689 раз(а) в 170 сообщениях
Re: Дейция
Видать мої дейці підмерзли і цвітіння в цьому році не побачу. листочки відростають із самого низу.
Піонія
Посмотреть профиль
Найти ещё сообщения от Піонія