Коли моєму сину було десь 4 роки, любе речення починалось: А чого?

- А чого я хлопчик? Чого мама дівчинка? і т.д.
Ми щось пояснювали, щось десь сам набрався і якось приходить до тата й каже:
- Тату, а мама - дівчинка, бо її такою мама народила?
- Так, сину!
- А ми з тобою хлопчики бо нас ворона накаркала???

__________________
Я - Тоня.
Серця, як квіти, — їх не можна відкрити силою, вони повинні розкритися самі.
Луїза Мей Олкотт. хороші дружини