Re: Перлы наших детей.
Проходим возле салона "Мазда".
-Мама я коли виросту куплю собі таку машину. Буду тебе возити, і ганяти як блискавка Маквін.
Ні,кажу,Мішка, так не піде, ганяти ти не будеш, коли я буду в машині.
-А чого?
-А того, що я боюсь швидкості, а там в Мазді тільки одна ручка з моєі сторони, а не як в нас дві.
- Так вона ж дорога, чого там тільки одна ручка?
- Не подумали, виробники, що хтось буде ганяти, а сусід боятись.
-Ну добре, тоді я приварю тобі другу ручку!
|