Показать сообщение отдельно
Старый 31.07.2011, 22:51   #210
трохи снігу
Местный
 
Аватар для трохи снігу
 
Регистрация: 30.09.2009
Адрес: чортків
Сообщений: 499
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 1,973 раз(а) в 390 сообщениях
трохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Те що удольф прописав

в Lurie Garden я був особисто разів з десять ( ну, може трохи менше)), мені там сподобався архітектурний бік проекту, побачив кілька нових для себе рослин, але мені зовсім не сподобалась структура насаджень.

вона здалася мені якоюсь зовсім дикорослою, чи що. можливо на той час парк був ще не готовий ( 2007-й рік). мені куди ближче ось таке:

http://oudolf.com/piet-oudolf/garden...cork-ireland-4

хоча тепер і розумію що в тому місці (Lurie Garden) нічого принципово іншого аніж "прерія посеред хмарочосів" бути не може, але тоді це було моє перше знайомсто з удольфом і побачене мене скоріше відштовхнуло від стилю і методу в цілому.

ось дуже хороші фото домашнього саду піта удольфа:

http://vkontakte.ru/album3163198_131263535

а це спроектований ним парк у швеції:

http://vkontakte.ru/album3163198_131263213

Последний раз редактировалось трохи снігу; 31.07.2011 в 23:01.
трохи снігу вне форума  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Merina (01.08.2011), mira (01.08.2011), иветта (01.08.2011)