в Lurie Garden я був особисто разів з десять ( ну, може трохи менше)), мені там сподобався архітектурний бік проекту, побачив кілька нових для себе рослин, але мені зовсім не сподобалась структура насаджень.
вона здалася мені якоюсь зовсім
дикорослою, чи що. можливо на той час парк був ще не готовий ( 2007-й рік). мені куди ближче ось таке:
http://oudolf.com/piet-oudolf/garden...cork-ireland-4
хоча тепер і розумію що в тому місці (Lurie Garden) нічого принципово іншого аніж "прерія посеред хмарочосів" бути не може, але тоді це було моє перше знайомсто з удольфом і побачене мене скоріше відштовхнуло від стилю і методу в цілому.
ось дуже хороші фото домашнього саду піта удольфа:
http://vkontakte.ru/album3163198_131263535
а це спроектований ним парк у швеції:
http://vkontakte.ru/album3163198_131263213