Показать сообщение отдельно
Старый 22.07.2011, 16:35   #206
трохи снігу
Местный
 
Аватар для трохи снігу
 
Регистрация: 30.09.2009
Адрес: чортків
Сообщений: 499
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 1,973 раз(а) в 390 сообщениях
трохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Те що удольф прописав

схил почав засаджуватися лише минулої весни, дуже багато порожніх ще місць, єдина цілістна група - два кущі ехінопсу круглоголового, щучка між ними, довкола монарда і далекосхідний деревій .

фото цього року, на дальному плані:

http://i237.photobucket.com/albums/ff43/vlgr/22_07_2011/IMG_3243-1.jpg

такий вигляд ця композиція мала минулого року, через три місяці після посадки:

http://i237.photobucket.com/albums/ff43/vlgr/tserkva_06_08_2010/IMG_2330.jpg

єдина поки що точка з якої відриваються фотогенічні види, минулий рік:

http://i237.photobucket.com/albums/ff43/vlgr/tserkva_06_08_2010/IMG_2329.jpg

сіянець аканту вимерз, довелося купити на те саме місце інший у флоріумі, сподіваюся що виживе.

а так усе без змін, тільки рослини розрослися і мають здоровіший вигляд.

Последний раз редактировалось трохи снігу; 22.07.2011 в 22:46.
трохи снігу вне форума  
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
cvet_ok (23.07.2011), Elly (27.07.2011), gardenia (22.07.2011), larissa (22.07.2011), Leslie (26.07.2011), lusa (23.07.2011), mira (26.07.2011), АннаА (18.05.2013), иветта (22.07.2011), Мелисса (26.07.2011), шерка (22.07.2011)