схил почав засаджуватися лише минулої весни, дуже багато порожніх ще місць, єдина цілістна група - два кущі ехінопсу круглоголового, щучка між ними, довкола монарда і далекосхідний деревій .
фото цього року, на дальному плані:
http://i237.photobucket.com/albums/ff43/vlgr/22_07_2011/IMG_3243-1.jpg
такий вигляд ця композиція мала минулого року, через три місяці після посадки:
http://i237.photobucket.com/albums/ff43/vlgr/tserkva_06_08_2010/IMG_2330.jpg
єдина поки що точка з якої відриваються фотогенічні види, минулий рік:
http://i237.photobucket.com/albums/ff43/vlgr/tserkva_06_08_2010/IMG_2329.jpg
сіянець аканту вимерз, довелося купити на те саме місце інший у флоріумі, сподіваюся що виживе.
а так усе без змін, тільки рослини розрослися і мають здоровіший вигляд.