Тема
:
Те що удольф прописав
Показать сообщение отдельно
17.07.2011, 23:19
#
203
трохи снігу
Местный
Регистрация: 30.09.2009
Адрес: чортків
Сообщений: 499
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 1,973 раз(а) в 390 сообщениях
Re: Те що удольф прописав
і знову про
Persicaria polymorpha
вона з"явилася в пропозиції
"дарвінплант"
так що будемо надіятися що завдяки діборі навесні ця рослина опиниться і в наших садах.
трохи снігу
Посмотреть профиль
Найти ещё сообщения от трохи снігу