29.06.2011, 16:54
|
#352
|
|
Местный
Регистрация: 29.12.2010
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 522
Сказал(а) спасибо: 6,822
Поблагодарили 3,301 раз(а) в 343 сообщениях
|
Re: Живая изгородь
Ліда, мені теж не подобається твоя ідея. Не можна змішувати в живоплоті хвойні і вільноростучі листопадні. Зроби живопліт тільки з різних вільноростучих декоративних кущів. Це дуже гарно дивиться і не монотонно. А хвойні можна придумати інакше.
|
|
|