Показать сообщение отдельно
Старый 03.06.2011, 00:05   #192
трохи снігу
Местный
 
Аватар для трохи снігу
 
Регистрация: 30.09.2009
Адрес: чортків
Сообщений: 499
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 1,973 раз(а) в 390 сообщениях
трохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Те що удольф прописав

сьогодні в нас вперше за останній місяць йде дощ )

фото біля пошти, вибачайте за якість:

http://s237.photobucket.com/albums/ff43/vlgr/02062011/

справа п"ять поперечних рядів з якогось очитка, схоже що "herbstfreude".
між кожними з них заплановано по дві штуки panicum virgatum. перед найближчим до нас рядом очитків - дві штуки calamagrostis brachytricha. перед каламагростісами - три штуки CALAMINTHA nepeta ssp. nepeta `Blue Cloud Strain.

зліва - п"ять штук FESTUCA mairei, між ними - CENTRANTHUS ruber, два сорти, червоний та білий. в найдальшому від нас "віконечку" - три в ряд штуки Calamagrostis x acutiflora 'Karl Foerster'. для ущільнення між ним - кущі материнки. "віконечко" ( так називають частини цієї клумби працівниці комунгоспу) має форму букви "р", в тій частині що заходить у "віконечко" з фестуками висаждені два Pennisetum alopecuroides 'Hameln'.

три "віконечка" що далі від нас - є дзеркальним відображенням вже описаних. там усе так само, тільки замість материнки - geranium macrorrhizum, та інший сорт panicum virgatum.

ще раз вибачайте за якість фото та путаний опис.

---------- Post added 03.06.2011 at 00:05 ---------- Previous post was 02.06.2011 at 23:30 ----------

інші сьогоднішні фото:

http://s237.photobucket.com/albums/ff43/vlgr/02062011/
трохи снігу вне форума  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
cvet_ok (03.06.2011), dnd (08.06.2011), lusa (05.07.2011), василина-2 (05.07.2011), иветта (03.06.2011), Марлена (04.06.2011), шерка (06.06.2011)