Цитата:
Сообщение от трохи снігу
та що в дібори - дрібні квіти має і на фото, в мене є один сорт з насіння jelitto і два куплені цього року у флоріумі, ото щойно перед тим як сів оце писати висаджував з горшків на розсадну грядку )
|
Володимире, у Дібори Salvia pratensis Pink Delight - квіти не повинні бути дрібні
http://www.google.ru/search?q=Salvia...tart=0&ndsp=20. З дрібними квітами Ш. nemorosa - мені теж подобається, але не за таку ціну. ЇЇ слід вирощувати тільки з насіння, бо треба багато.