Re: Те що удольф прописав
ECHIUM russicum - багаторічник, ті що на фото мають вже три роки.
насіння я, скоріш за все, почав збирати запізно, його зав"язується або мало, або воно швидко осипається. зате схожість дуже добре.
та що в дібори - дрібні квіти має і на фото, в мене є один сорт з насіння jelitto і два куплені цього року у флоріумі, ото щойно перед тим як сів оце писати висаджував з горшків на розсадну грядку )
ECHIUM russicum і SALVIA цвітуть в мене відносно недовго - перший біля місяця а SALVIA після першої інтенсивної хвилі викидає далі поодинокі суцвіття.
|