Показать сообщение отдельно
Старый 28.05.2011, 12:21   #186
трохи снігу
Местный
 
Аватар для трохи снігу
 
Регистрация: 30.09.2009
Адрес: чортків
Сообщений: 499
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 1,973 раз(а) в 390 сообщениях
трохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond reputeтрохи снігу has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Те що удольф прописав

ECHIUM russicum - багаторічник, ті що на фото мають вже три роки.

насіння я, скоріш за все, почав збирати запізно, його зав"язується або мало, або воно швидко осипається. зате схожість дуже добре.

та що в дібори - дрібні квіти має і на фото, в мене є один сорт з насіння jelitto і два куплені цього року у флоріумі, ото щойно перед тим як сів оце писати висаджував з горшків на розсадну грядку )

ECHIUM russicum і SALVIA цвітуть в мене відносно недовго - перший біля місяця а SALVIA після першої інтенсивної хвилі викидає далі поодинокі суцвіття.
трохи снігу вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
cvet_ok (28.05.2011), lusa (31.07.2011), Merina (29.05.2011), иветта (28.05.2011)