Тема
:
Те що удольф прописав
Показать сообщение отдельно
27.05.2011, 23:05
#
183
трохи снігу
Местный
Регистрация: 30.09.2009
Адрес: чортків
Сообщений: 499
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 1,973 раз(а) в 390 сообщениях
Re: Те що удольф прописав
висіяна позаминулого року, минулого року пересаджена, відразу зацвіла.
основна причина невдач, імхо, з власного досвіду, - сальвія дуже погано росте в кислому грунті, потрібно вапнувати.
Пользователь сказал cпасибо:
Нина_И
(07.03.2012)
трохи снігу
Посмотреть профиль
Найти ещё сообщения от трохи снігу