27.05.2011, 22:50
|
#181
|
|
Местный
Регистрация: 30.09.2009
Адрес: чортків
Сообщений: 499
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 1,973 раз(а) в 390 сообщениях
|
Re: Те що удольф прописав
якщо цей:
http://i237.photobucket.com/albums/f...1/IMG_3093.jpg
то SALVIA pratensis 'Rose Rhapsody' з насіння jelitto.
оце:
http://i237.photobucket.com/albums/f...1/IMG_3092.jpg
- ECHIUM russicum (rubrum) теж з їхнього насіння.
|
|
|