Показать сообщение отдельно
Старый 07.09.2010, 16:39   #15
Ivann
Освоившийся
 
Регистрация: 14.09.2009
Адрес: Івано-Франківська обл.
Сообщений: 66
Сказал(а) спасибо: 790
Поблагодарили 432 раз(а) в 64 сообщениях
Ivann is a glorious beacon of lightIvann is a glorious beacon of lightIvann is a glorious beacon of lightIvann is a glorious beacon of lightIvann is a glorious beacon of lightIvann is a glorious beacon of light
По умолчанию

Суниця Cigoulette
http://americanpomological.org/register/list40.pdf


Середньо-стигла високо-якісна суниця, адаптована для вирощування в захищеній культурі в помірному кліматі. Не проявляє симптомів хлорозу через брак заліза на грунтах з підвищеним рН. Походження: CIREF (France), коло Bergeraс. Комбінація BelrubixPajaro; схрещування проведено в 1989 році, відбір в 1990. Випробовувався як СF 89.29.266; представлений в 1996 році.
Ягода: конічна, правильної форми, але шкірочка трохи тиснена (я так розумію – зморшкувата, наче примнута), велика, яскраво-червоного кольору, але трохи темніє, хорошої твердості, смаком краща, ніж у сорту Pajaro. Середньо-раннього терміну дозрівання. Хороший термін зберігання, але в теплих умовах якість погіршується значно швидше. Для ринку свіжого продукту.
Кущ: потужний, округлий, з дуже зеленим листям, листочки трохи пухирчасті, великі квітки. Пилок середньої якості. Урожай схожий до урожаю сорту Pajaro. Зимостійкий для умов Франції. Не хлорозить на грунтах з підвищеним рівнем рН. Чутливий до вертицильозу і Botritiscinerea. Помірно чутливий до борошнистої роси; стійкий до фітофтори; толерантний до Colletotrichumacutatum.
__________________
Дякую за увагу, Ivann
Ivann вне форума  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
nat_kol (28.12.2010), vitalyk_2004 (10.09.2010), ирина матюх (27.09.2010), Надія (06.01.2011), Ольчик1987 (14.09.2010), пятница (22.12.2012)