Re: Дицентра
так, у садовому центрі очі розбігаються (а треба у "лапки" брати?) - але я купую настійкіше (ну і найдешевше). може згодом піде це "найпростіше" по сусідах - зараз я на етапі вивчення місцевості...
дицентра мене вразила - її можна як акцент використовувати (і ніяких "танців з бубнами" не треба - от би троянди так росли)
__________________
Ганна
|