Тема: Нарциссы-2
Показать сообщение отдельно
Старый 25.03.2026, 00:44   #66
askulbeda
Местный
 
Регистрация: 01.03.2011
Адрес: Суми (зараз гори 1300 метрів у Альпах)
Сообщений: 1,049
Сказал(а) спасибо: 2,636
Поблагодарили 6,130 раз(а) в 768 сообщениях
askulbeda has a reputation beyond reputeaskulbeda has a reputation beyond reputeaskulbeda has a reputation beyond reputeaskulbeda has a reputation beyond reputeaskulbeda has a reputation beyond reputeaskulbeda has a reputation beyond reputeaskulbeda has a reputation beyond reputeaskulbeda has a reputation beyond reputeaskulbeda has a reputation beyond reputeaskulbeda has a reputation beyond reputeaskulbeda has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Нарциссы-2

Вхопила сьогодні квітучі Bridal Crown (бо дуже дешево було)
Стосовно аромату: дуже слабкий і не сказати, що приємний. Ось коли бузок вже зв'ялий, підстаркуватий - ото таке. Як на мене - краще би вже без аромату.
Але воно мале мишеня та дуже миле.
__________________
Ганна
askulbeda вне форума   Ответить с цитированием