Тема: ЧЕСНОК-2
Показать сообщение отдельно
Старый 31.03.2025, 08:03   #249
NaLiKa
Местный
 
Регистрация: 20.03.2018
Адрес: Чернигов
Сообщений: 579
Сказал(а) спасибо: 3,637
Поблагодарили 1,455 раз(а) в 375 сообщениях
NaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud of
По умолчанию Re: ЧЕСНОК-2

Ні, не в захищеному, це знайомий викопав на городі в сусідки. В нас з ним був консіліум на тему "а що ж це таке цікаве росте". За допомогою інтернету визначили рослину як рокамболь, але все ж таки вирішила уточнити тут.
P.S. Сусідка знайомого в курсі та проти викопки не заперечувала.
__________________
Я Наташа
NaLiKa вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Никола (01.04.2025)