Тема: Ель
Показать сообщение отдельно
Старый 31.03.2023, 13:06   #917
NaLiKa
Местный
 
Регистрация: 20.03.2018
Адрес: Чернигов
Сообщений: 579
Сказал(а) спасибо: 3,637
Поблагодарили 1,455 раз(а) в 375 сообщениях
NaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud of
По умолчанию Re: Ель

Алла, як же я вам вдячна за цей пост! Я з хвойними поки що на ВИ, стригри їх боюсь, ялівці якось подужала, хоч і довго думала потім, що мені пити - корвалол чи коньяк, а от до ялинки підходити досі лячно, хоч тему читала і тезу "ялини можна і треба стригти" наче засвоїла. Але ваші фото надихають, ялинки красуні.
Технічне питання: як фіксуєте бамбук-лінійку? Чи її повинен тримати помічник?
__________________
Я Наташа
NaLiKa вне форума   Ответить с цитированием