Тема: Ель
Показать сообщение отдельно
Старый 30.03.2023, 10:19   #914
NaLiKa
Местный
 
Регистрация: 20.03.2018
Адрес: Чернигов
Сообщений: 579
Сказал(а) спасибо: 3,637
Поблагодарили 1,455 раз(а) в 375 сообщениях
NaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud of
По умолчанию Re: Ель

Язичнику, ви маєте на увазі ось ці самі верхні бруньки?

Але ж, наскільки я розумію принцип росту ялини, з них будуть рости бокові гілочки, а центральний пагон піде вище. І в разі їх видалення чи не станеться, що я отримаю в результаті ще довшого "жирафа", до того ще й лисого?
Чи я шось не так розумію?
__________________
Я Наташа
NaLiKa вне форума   Ответить с цитированием