Цитата:
Сообщение от natabu
....
У нас є потреба, ми не хочемо тримати песика у стресовому стані. А для нього залишитися без прогулянки - стрес, а потім сум до наступного вечора, коли він знову чекає прогулянку.
У нас вдома всі здорові, і пес не кашляє.
Як бути? Гуляти, чи ні? 
|
Гуляти.
Прогулянка з собакою - одна з дозволених причин знаходитись на вулиці навіть в умовах жорсткого карантину. Це і наш МОЗ каже, і ВООЗ. В Італії є випадки штрафу на людей, які "гуляють" з іграшковими собачками

.
Гуляти, але без туси з іншими людьми. Не так, як часто-густо гуляють - собаки на собач.майданчику бігають, а власники стоять, спілкуються між собою.
ПС. З чужими тваринами я б спілкувалася теж. По-перше, є рукавички, треба звикати, що будемо їх носити довго. По - друге, від тварини до людини і навпаки, цей вірус не передається (так каже і ВООЗ, і наш МОЗ) . Може передатися, як і з будь-якої поверхні.