Тема: Нарциссы
Показать сообщение отдельно
Старый 17.03.2020, 20:03   #1535
Marta
Местный
 
Аватар для Marta
 
Регистрация: 12.03.2009
Адрес: м. Кропивницький, Україна
Сообщений: 1,627
Сказал(а) спасибо: 4,289
Поблагодарили 4,524 раз(а) в 1,037 сообщениях
Marta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Нарциссы

У мене деякі нарциси повилягали від морозу. Вони піднімуться, чи ні? Може, варто зрізати щоб хоч дома помилуватися?
"Лягли" квітконоси з бутонами. Листя здебільшого не постраждало.
__________________
Надія
Marta вне форума