Показать сообщение отдельно
Старый 30.01.2020, 10:18   #1058
NaLiKa
Местный
 
Регистрация: 20.03.2018
Адрес: Чернигов
Сообщений: 579
Сказал(а) спасибо: 3,637
Поблагодарили 1,455 раз(а) в 375 сообщениях
NaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud ofNaLiKa has much to be proud of
По умолчанию Re: Зеленый горошек, фасоль и бобы

Так от як раз морожена і є. Я смажу з цибулею та яйцем, смачно, але різноманіття хочеться.

Щоб не вхопити від модераторів, відповім Op-timistу на саме перше його запитання про визначення рівня стиглості. Я визначаю навпомацки. Коли прощупуються зернятка, то все, краще залишити на насіння. А от стручки тверденьки та рівненьки (без, як би то сказати, явновиражених бугорків від зернят) то саме потрібна стадія. Але і якщо Ви раптом нарвали квасолі вже з завеликими квасолинками, то її можна почистити та зернята використовувати в борщ наприклад, або в інші страви, де має бути квасоля. Вона вариться бистріше, ніж визрівша. І її також можна заморозити на зиму.
__________________
Я Наташа
NaLiKa вне форума  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
jull (30.01.2020), Op-timist (30.01.2020), Алена1 (30.01.2020), Восторг1 (01.02.2020), евгения (01.02.2020), Калинович (30.01.2020), Облако (28.02.2020)