Показать сообщение отдельно
Старый 15.11.2018, 20:24   #3930
Музей
Местный
 
Регистрация: 13.08.2011
Адрес: Киев, Сольва
Сообщений: 637
Сказал(а) спасибо: 1,618
Поблагодарили 2,833 раз(а) в 422 сообщениях
Музей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond reputeМузей has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Посадка, обрезка, подкормка роз ( часть 3- продолжение)

Цитата:
Сообщение от МихаилЗ Посмотреть сообщение
Подскажите, пожалуйста, на каком расстоянии между собой посажены у вас кусты. Выбираю как раз красную обильно цветущую розу для бордюра.
Второе цветение у нее я так понимаю почти такое же обильное как и первое? На зиму не укрываете?
З цією трояндою в мене склалися наступні стосунки.
Висаджувала без заглиблення коріневої шийки, для швидкого старта. У випадку з ШтадРом, це працює на відмінно. Вже в перший сезон, всі кущи пишно квітували. Хвилі квітування в неї дуже умовні тому, що у разі правильного догляду, вона квітує безперервно. Я обрізаю щотижня (обовїязково щотижня) всі пагони, що втратили декоративність. Це стимулює активний ріст нових пагонів. Минулого року пішли під сніг всі в квітах .
Троянда полюбляє сонце. В тіні майже не квітне. В мене була грядка на вечірньому сонці.
Підгодовую, не вкриваю, не окучую, автоматичний полив. Дощів не боіться. За останні дві дуже суворі зими цей сорт не постраждав.
__________________
Музей на этом форуме больше не живет.
Феи, всем процветания!
Музей вне форума  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
=marina= (15.11.2018), Galya_ya (24.11.2018), la_sonate (15.11.2018), Zaja (15.11.2018), Виола (02.12.2018), МихаилЗ (15.11.2018)