Показать сообщение отдельно
Старый 22.08.2018, 15:31   #10
язичник
Местный
 
Регистрация: 11.09.2011
Адрес: Буча Київська обл.
Сообщений: 3,103
Сказал(а) спасибо: 1,910
Поблагодарили 5,748 раз(а) в 2,256 сообщениях
язичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond reputeязичник has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Консервируем томаты, квасим и тд

Цитата:
Сообщение от Ветка Посмотреть сообщение
і пити томатний сік....
А його і не обов'язково пити. Чудово смакує, якщо трохи томатного соку влити у пюре або будь-яку кашу на воді. Або прісні коржики з додаванням соку помідорів і яблук. А фізіологічна потреба здорової людини всього вісім грамів чистого м'яса на добу
язичник вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Zaja (22.08.2018), Нина (26.08.2018)