Показать сообщение отдельно
Старый 02.08.2018, 15:33   #84
Marta
Местный
 
Аватар для Marta
 
Регистрация: 12.03.2009
Адрес: м. Кропивницький, Україна
Сообщений: 1,627
Сказал(а) спасибо: 4,289
Поблагодарили 4,524 раз(а) в 1,037 сообщениях
Marta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond reputeMarta has a reputation beyond repute
По умолчанию Re: Чтоб такого натворить из яблок

Я роблю з яблук сік в соковарці. Те, що залишилося після соку - зразу перетираю на пюре, це швидко.
Частину пюре пакую в зіп-пакети і заморожую "на потім".
Частину - готую зараз, спробувала з нього бельовську пастилу і зефір. Задоволена страшенно! Половина возні з пастилою або зефіром - саме приготування пюре, а у мене вже готове.
Іще з цього пюре спробувала апельсиновий джем - класно, смачно. Варила не довго (випарювати ж не треба, вже сік відібраний), поки апельсини не зварилися. Варила в мультиварці, бо таки плюється, а мультю мити швидше, ніж усю кухню.
Пюре можна, в принципі, і так їсти, тільки підсолодити. Мабуть, в пироги-пиріжки теж можна, але ми перманентно худнемо, я таке більше не готую.
Звичайна пастила з пюре не сподобалася, застигає так, що не вгризеш (робила без цукру) .

З очистків (шкурки і серединки) виварила пектин, але мені швидко набридло, і я не знаю, куди його потім.

І крупненьки яблука посушила на чіпси, прямо дуже мені сподобалося.

І на сьогоднішній день я врожай яблук поборола.
__________________
Надія
Marta вне форума   Ответить с цитированием
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Fleur (05.08.2018), Irenyar (02.08.2018), Iris_ka (02.08.2018), SVETTA (02.08.2018), Zaja (29.08.2018), Вера (02.08.2018), Витуся (02.08.2018), Долорес (02.08.2018), утя (04.08.2018)