Цитата:
Сообщение от Pixie
ні-ні, самостійно виводити і брати зовсім маніпусіх я не буду. Ну і так, я вже повзнавала ціни на гарних таких підрістків, на корми і т.д. Враховуючи, що в мене навіть кукурудзи своєї нема, то так, думаю яєчка нам будуть виходити дуже недешево
Ось на вихідних взнаю які тут породи пропонують і почитаю про них, може прийду ще за порадою. Поки до кінця літа будемо доводити до розуму приміщення, поживуть в клітці мабуть. Пора вже наважуватись, а то вже ховаюсь від сусідки, в якої клітку купила, бо вона все питає та коли ж ти тих курей вже візьмеш 
|
А я от що вам скажу. Самий кращий результат отримуєте, коли вирощуєте своїх (у мене це точно). Брали і підрощених, так вони не неслись практично, тільки корм переводили. А про породи почитайте, тільки кращої поради ніж тут вам не отримати. А, я б не купив би ту клітку.