застою води там бути не повинно, бо вона на склоні невеликому посаджена. Тобто щоб полити, я поливаю не в ящик, а перед ним, і все одно половина стікає за нього.
Вона не виглядає в'янучою, тобто хвоїнки живі, нормальні, тільки дуже хлорозні, при чому всіх відтінків і всі різного розміру (зверніть увагу на гігантські всередині
https://prnt.sc/jxkdoa чи це нормально?)
Тобто поки що мої дії:
Обмежити полив
Обробити фунгіцидом
Зняти ящик??