Цитата:
Сообщение от Мусорный Ветер
... Ленивым голодранцам, грекам и испанцам нужно как то жить во они оливки, винное пойло и т.д. и т.п. потому как больше по сути у них купить нечего. ...
|
Да ну?!
Еней прочумався, проспався
І
голодранців позбирав,
Зо всім зібрався і уклався,
І, скілько видно, почухрав.
Плив-плив, плив-плив, що аж обридло,
І море так йому огидло,
Що бісом на його дививсь.
«Коли б, – я каже, – умер в Трої,
Уже б
не пив сеї гіркої
І марне так не волочивсь».....
-------------Вергилий, Энеида
.....вольный перевод....